Co je smovey

smovey-outdoor smoveyOUTDOOR: nejkrásněji je stejně venku, smovey se pro cvičení v přírodě dokonale hodí už jen svou barvou. Kromě toho má zelená barva pozitivní vliv na náš organismus.
smovey-indoor smoveyINDOOR: jste-li v zimě nebo při špatném počasí doma, nebo cvičíte ve fitness studiu, smovey se dá použít pro svou multifunkčnost perfektně pro trénink uvnitř.
smovey-mozek  smoveyMOZEK:náš mozek je rozdělený na dvě části, pravá polovina stimuluje pocity a fantazii, levá slouží k analytickému myšlení a komunikačním dovednostem. Používáním smovey aktivujeme obě hemisféry.
smovey-aqua smoveyAQUA: nová forma vodního tréninku je určena všem věkovým a cílovým skupinám. Zlepšuje vytrvalost, sílu a pohybové vlastnosti, ulevuje páteři, kloubům, vazům, šlachám a skvěle se pobavíte.
smovey-vibrace smoveyVIBRACE: díky velikosti jeho částí se vydávající frekvence pohybuje kolem
60 Hz, ta odpovídá tepu organismu člověka.
smovey-hmotnost smoveyHMOTNOST: váha je 0,5 kg v klidném stavu. Při dynamických pohybech se může přiblížit tato hmotnost díky odstředivé sile až k efektivní váze 5 kg.
smovey-tcm smoveyTCM: na dlaních rukou a na hřbetu ruky se nachází reflexní body skoro všech orgánů a žláz. Smovey tyto body stimuluje jemnými vibracemi a působí pozitivně na odpovídající orgány a žlázy.
smovey-ROVNOVÁHA smoveyROVNOVÁHA: díky cílenému balančnímu cvičení zlepšuje souhru svalů a tím působí jako prevence při nenadálých pohybech ve stáří.

Po tomto  úspěšném absolvování semináře obdržíte oficiální zertifikát od smoveyACADEMY.

Jako smoveyCOACH jste oprávněni dávat oficiání lekce smovey walk,aqua,fitnesss ……a seznamovat vaše potenciální  patrnery a cvičence s tímto neobvyklým sportovním a terapeutickým načiním .


Kde je možnost využití a nasazení smovey:

Fittness branže
• Wellness hotely
• Physioterapeutické využití
• Lázenská zařízení
• …. atd. všestranné využití fantasii se meze nekladou…..

Pro koho jsou smovey určeny:
Smovey jsou doporučeny pro dětí přes dospělé až pro osoby vysokého stáří
Neváhej a uchop tuto šanci do svých rukou , staň se plnohodnotným členem našeho týmu a rozdávej s námi radost z pohybu  CHANGE YOUR LIFE 

Vaše kontaktni osoby:
Jana Klampfer smoveyINSTRUCTOR // +43 (0) 660 6569236 // jana.klampfer@gmail.com

Náš partner pro Českou republiku:
Martina Hošková // +420/ 603 175 889 // hoskovama@gmail.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0